Vilnius Kaunas Finansų skyrius Technikos skyrius

"SAREME" UAB

Naugarduko g. 32/2, LT-03225 Vilnius, Lietuva
Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336
Tel/Faks.: (+370 5) 2333567
El. paštas: info@sareme.lt

"SAREME" UAB

Savanorių pr. 271, LT-50131 Kaunas, Lietuva
Tel.: (+370 3) 7713651, 7713653
Tel/Faks.: (+370 3) 7713656
El. paštas: kaunas@sareme.lt

Generalinis direktorius

Sergei Botnev

Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336

Mob.: (+370 685) 71777

El. paštas: sergei@sareme.lt

Skype ID: sergei_sareme  

 

Pardavimų skyrius

 

 Gen. direktoriaus pavaduotojas

Valdemaras Narkovičius

Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336

Mob.: (+370 699) 41441

El. paštas: valdemar@sareme.lt

Skype ID: valdemar_sareme

 Vadybininkas

Genadijus Petrikas

Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336

Mob.: (+370 620) 41441

El. paštas: genadijus@sareme.lt

Skype ID: genadijus_sareme

 

Vadybininkas

Vytautas Babravičius

Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336

Mob.: (+370 615) 41441

El. paštas: vytautas@sareme.lt

Skype ID: vytautasb_sareme

 

Logistikos skyrius

 

Logistikos skyriaus vadovas

Justinas Bergas

Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336

Mob.: (+370 686) 41441

El. paštas: justinas@sareme.lt

Skype ID: logistic_sareme

Pardavimų skyrius

 

Kauno filialo vadovas

Gediminas Perlavičius

Tel.: (+370 3) 7713651, 7713653

Mob.: (+370 640) 41441

El. paštas: gediminas@sareme.lt

Skype ID: gediminas_sareme

Projektų vadovas

Linas Rakauskas

Tel.: (+370 3) 7713651, 7713653

Mob.: (+370 655) 44100

El. paštas: linas@sareme.lt

Skype ID: sareme_linas

Finansų skyrius

 

Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336

El. paštas: buhalterija@sareme.lt

Technikos skyrius

 

Technikos direktorius

Tomas Motuzas

Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336

Mob.: (+370 656) 14441

El. paštas: tomas@sareme.lt

Skype ID: tomas_sareme

Technikos direktoriaus pavaduotojas

Aurelijus Rasimavičius

Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336

Mob.: (+370 659) 41441

El. paštas: aurelijus@sareme.lt

Skype ID: aurelijus_sareme